
A méregtelenítés legyen természetes, hiszen a testünket a természetes anyagok képesek leginkább támogatni. Így is van már bőven benne kemikália, semmi szükség még többre. Számos növény és gyógynövény jó arra, hogy a szervezet megtisztuljon. Ott van a cékla, az ananász, a sárgarépa, a retek, a spárga, melyeket érdemes az napi étrendbe beiktatni, hiszen jótékony hatással lesznek a bélrendszerre. Az a baj, hogy önmagukban bizony kevesek még a rendszeres használatukkal is. A méregtelenítés ennél sokkal összetettebb dolgot kíván. Vannak más egyéb praktikák is, mint a citromos víz, de megbolondíthatjuk némi gyömbérrel is. Ezek ugyan javítanak az aktuális helyzeten és egészségesek is, azonban nem elégségesek a teljes test megtisztításához. Méregtelenítésre lenne szüksége? részletei…











